قیمت عمده هویج دزفول

در حال حاضر هویج شهرستان دزفول یکی از با کیفیت ترین تولید محصول در سطح کشور می باشد. عرضه کننده هویج دزفول آن را به صورت مستقیم و با کیفیت و نیز مرغوبیت عالی و بسته بندی مناسب به کشورهای خارجی و داخلی به فروش می رسد که از خواص و کاربرد زیادی برخوردار بوده. همچنین هویج دزفول را می توان یکی از بهترین کشت در نقاطی از کشور نام گذاری کرد که هر سال در فصل خاص، مشتریان زیادی دارد.

قیمت عمده هویج دزفول

مراحل کاشت تا برداشت هویج

مراحل کاشت تا برداشت هویج

هویج مانند اغلب سبزی ها ریشه ای، در خاک عمیق و نرم می باشد این محصول را بیشتر در خاک های لیمونی سبک کشت می کنند. برای اینکه خاک های که در محصول است نرم و به ریشه شکل می دهد، مرغوبیت آن را نشان می دهد. اگر هویج در خاک های که زمین دارای سنگ است کاشت شود باعث می شود ریشه آن کج و دو شاخه می گردد. برای رشد هویج از کود زیادی از جنس فسفر و غیره لازم است و خاک آن باید مقداری کافی مواد آلی داشته باشد. کود دامی در زمین های سنگین برای پوک کردن و تقویت زمین لازم است و علاوه بر این در نواحی نسبتا گرم و نقاط جنوب موقع مناسبی برای کشت بذر نمی باشد چون ریشه هویج کم رنگ و نامرغوب می شود شدت روشنایی، رطوبت زیاد، کوتاهی روز در زمستان در کمرنگی هویج تاثیر دارد. برای کشت بذر، آن ها را به هم می مالید تا خارهای آن از بین برود این محصول در پاییز و زمستان به صورت ردیفی کاشته می شود و در تابستان به بازار عرضه می کنند برداشت هویج زمانی صورت می گیرد که برگ های آن از سبز به زرد تغیر پیدا کند .

بازار فروش هویج دزفول

بازار فروش هویج دزفول

قیمت هویج را می توانید به صورت مستقیم از طریق سایت ها و نمایندگی ها بدون هیچ واسطه ای خریداری کرد و فروش هویج به صورت عمده به دیگر کشورها صورت می گیرد کشورهای زیادی از جمله : روسیه، عراق آن ها را از ایران خریداری می کنند. این محصول به انواع مختلف در غذاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که در جریان هستید هویج در اطراف مختلفی از کشور تولید می شود که می توانید مزارع از این محصول بی نظیر را در اطراف مختلف مشاهده کرد. برخی از شهرها به خاطر مرغوبیت بالایی مورد و پر طرفدار بودن توانسته اند هویج نارنجی را با کیفیت بسیار بی نظیر در بازار به فروش برسانند . این محصول در دزفول از فروش عمده با کیفیت عالی و بی نظیر محصولات در مناطق شناخت شده است به همین دلیل طرفداران زیادی را به خود متوجه کرده است و مورد چشمگیری از عموم شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.