چهارشنبه , دی ۲۴ ۱۳۹۹
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت صادرات هویج زردک به ترکیه

قیمت صادرات هویج زردک به ترکیه

چه موضوعی سبب شده که ایران قیمت هویج زردک عمده را برای صادر کردن به ترکیه را مناسب اعلام می دارد؟ آیا تدوام روابط صادراتی بین دو کشور را می توان دلیل آن دانست؟
در رابطه با خرید محصولات کشاورزی از ایران کشورهایی که اقدام می کنند در کل بر دو نوع هستند. یا بارها از ایران خرید خود را انجام داده و یا گاها سفارش خرید می دهند. از همین رو بین این دو گروه از سوی صادر کننده های ایرانی تفاوت وجود دارد.
به منظور صادرات هویج به ترکیه با توجه به این که همیشه خیار به خرید آن داشته، یکی از مهمترین مشتریان بشمار می رود. از همین رو عموما برای خریداران ترکیه قیمت هویج مناسبتر اعلام شده تا رضایت آنها جلب شود.

قیمت صادرات هویج

معمولا به منظور افزایش روابط تجاری در زمینه خرید و فروش هویج زردک با ترکیه، قیمت این محصولات با کمترین مقدار تعیین شده تا شرکت های وارد کننده هویج ترکیه بتوانند مقادیر مورد نیاز خود را به آسانی سفارش دهند.
البته تعیین قیمت صادرات هویج توسط تولید کننده ها بستگی به فصل نیز دارد. چرا که در برخی از فصول که حجم زیادی از انواع هویج تولید شده و به بازار عرضه می شود، قطعا می تواند بر روی قیمت اثر گذار باشد.
اغلب خریداران ترکیه در فصول برداشت اقدام به سفارش خرید هویج کرده تا بتوانند کمترین قیمت را از سوی تولید کننده ها دریافت کنند. لذا در بازه زمانی برداشت هویج می توان تقاضای بسیار زیادی از سوی دیگر کشورها برای خرید هویج از ایران دید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید هویج مزارع نمونه ایران

مزارع نمونه کشورمان ایران، سرشار از زمین های حاصل خیزی است که هویج مرغوبی از …

پاسخی بگذارید