شنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۹
خانه / هویج زرد / قیمت بهترین هویج زرد شیراز

قیمت بهترین هویج زرد شیراز

شهر شیراز یکی از بهترین انواع هویج زرد را تولید می کند. از همین رو قیمت خرید عمده آن برای بسیاری از خریداران مورد توجه است.
تولید هویج در کشور در برخی از شهرها صورت می گیرد. زیرا این محصول نیاز به شرایط آب و هوایی خاصی دارد. بهترین مناطق برای تولید هویج استان هایی هستند که زمستان های بسیار سرد نداشته و می توان بلافاصله در فصل بهار کشت هویج زودرس را آغاز نمود. خوشبختانه در ایران می توان مناطق زیادی را با این شرایط یافت و محصول هویج زرد را در آنها کشت کرد.
شهر شیراز و مناطق اطراف آن از جمله بهترین مکان ها برای تولید هویج بشمار می رود. زیرا در این شهر می توان به راحتی هویج را حتی در اواخر زمستان شروع به کشت کرد.

قیمت هویج زرد شیراز

با توجه به میزان تولید هویج زرد در شیراز، محصول آن اهمیت زیادی داشته و همیشه جزء بهترین ها در بازار بشمار می آید. لذا قیمت فروش آن می توان برای بسیاری از مراکز فروش و خریداران جالب توجه باشد.
وقتی هویج شیراز با قیمت مناسب در بازار عرضه می شود، خرید آن از شهرهای مختلف کشور راحت خواهد بود. زیرا خریداران باید هزینه های حمل خود را نیز در نظر گرفته و سپس اقدام به خرید هویج از شیراز کنند.
خوشبختانه قیمت هویج شیراز به نسبت دیگر مناطق مناسبتر بوده و این موضوع به افزایش تقاضا از شهرهای مختلف کشور کمک بیشتری کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم هویج از کشاورزان شیراز

آیا شما هم به فکر خرید مستقیم هویج از کشاورزان هستید؟ آیا می دانید که …

پاسخی بگذارید