دوشنبه , دی ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / هویج سیاه شیراز / فروش بهترین هویج سیاه شیراز

فروش بهترین هویج سیاه شیراز

چه مسائلی سبب شده در شیراز تولید هویج سیاه مد نظر گرفته شده و یکی از بهترین این میوه در بازار با کیفیت عالی به فروش رسد؟
شیراز از شهرهای ست که نام آن در تولید میوه و سبزیجات مختلف شنیده می شود. زیرا کشاورزان منطقه توانسته اند با بهره گیری از شرایط طبیعی خدادادی، بکار گیری علم و تجربه، افزایش سطح تولیدات خود و … بهترین محصولات را در بازار عرضه دارند.
هویج یکی از بهترین نوع سبزیجاتی ست که در شهر شیراز کشت شده و بر روی سود آوری آن می توان حساب کرد. این محصول توانسته به دلیل انواع گوناگون و تقاضای زیادی که در بازار دارد، توجهات زیادی را به خود جلب کند.

هویج سیاه شیراز

از انواع هویج که رنگ آن قدری کمیاب بوده و می توان در برخی از مراکز فروش آن را یافت، هویج سیاه است. این نوع هویج از بذری خاص تولید شده و مهمترین تفاوت آن با دیگر هویج ها، رنگ کبود آن است.
شاید به لحاظ طعم و مزه نیز قدری متفاوت تر از هویج زرد باشد، اما می تواند خواص آن را تقریبا شبیه هم دید.
آنچه که سبب شده امروزه توجه زیادی به خرید هویج سیاه شود، بیشتر رنگ آن است. زیرا این زیبایی به افزایش چشم نوازی سفره کمک کرده و بر بالا رفتن اشتهای مصرف کننده ها نیز موثر می باشد.
همیشه بسیاری از متقاضیان هویج سیاه، شهر شیراز را به منظور تقاضا مورد توجه قرار داده تا بتوانند، بهترین محصول را که در شرایط اقلیمی منحصر به فرد تشکیل شده خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

پاسخی بگذارید