پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / هویج دزفول / صادرات هویج دزفول به روسیه

صادرات هویج دزفول به روسیه

می توان گفت تقریبا در زمستان صادرات هویج دزفول به روسیه به اوج می رسد و این کشور رضایت خود را از کیفیت و مرغوبیت اعلام کرده است ولی چیزی که باید در این میان توجه داشت اصول زیربنایی می باشد.
به عبارتی اگر بخواهیم اصول زیربنایی صادرات هویج را شرح دهیم می توان گفت هم باید بهترین کیفیت ها را صادر نمود و هم در نظر داشت که چه کشور، چه نوع بسته بندی و سایز از هویج را می پسندند؟ نکته دیگر اینکه تامین کنندگان و فروشندگان اطلاعات بیشتری از نوع کیسه های بسته بندی صادراتی به دست آورند تا مشتری هم از کیفیت محصول لذت کافی را ببرد و صادرات هویج پایدار بماند.

باید خاطر نشان ساخت که برخی افراد رضایت مشتری هم باید مد نظرشان باشد و بهترین بسته بندی را به مشتری پیشنهاد بدهند، شاید برخی مشتریان هویج صادراتی، از اطلاعات کافی برخوردار نباشند و این تولیدکننده یا فروشندگان هستند که می توانند به او کمک کنند اطلاعاتش بیشتر شود تا هویج به سلامت و تازه به مقصد برسد و صادراتی موفقی به ثمر برسد و سال های آتی بتوانیم همان مشتری ها و مشتری های هویج جدیدی را جذب نماییم و اینگونه روز به روز صادرات افزایش یافته و موفق تر شود.

  • چنانچه تولیدکننده یا مشتری این محصول هستید یکی از گزیه های بالا را انتخاب کنید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی بهترین هویج تازه دزفول

تازه بودن هویج دزفول آن را به یکی از بهترین محصولات تبدیل کرده و سبب …

پاسخی بگذارید