چهارشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۹
خانه / میوه هویج / صادرات میوه هویج شیرین ایرانی

صادرات میوه هویج شیرین ایرانی

آیا شیرین بودن میوه هویج ایرانی را توانسته است کمکی به صادرات آن کند؟ معمولا هویج به کدام کشورها ارسال می گردد؟
هویج را برخی از افراد جزء سبزیجات می دانند و برخی دیگر آن را در گروه میوه ها قرار می دهند. در هر صورت آن را می توان یکی از محصولات بسیار خوب برای صادرات و تجارت بشمار آورد.
در کشور مقادیر زیادی میوه هویج تولید می شود که آنها را تولید کننده های با تجربه در شهرهای مختلف عرضه می دارند. هویج هر چقدر شیرینی بیشتری داشته باشند برای صادرات بهتر است. زیرا شیرین بودن آن نشانه رسیده بودن و کیفیت بسیار خوب آن می باشد.

صادرات هویج شیرین

با توجه به این که آب و هوای ایران برای کشت هویج مساعد بوده، تاثیر بسیار زیادی بر روی افزایش کیفیت و شیرینی آن داشته است. زیرا اگر خاک یا آب و هوا برای کشت مطلوب نباشد نمی توان توقع داشت که میوه هویج به شیرینی مورد نظر رسد.
خوشبختانه ایرانی ها در رابطه با کشت هویج تجربیات زیادی داشته و آنها را با شرایط ویژه تولید می کنند. از همین رو توانسته اند بر روی صادرات آنها به دیگر کشورها نیز فعالیت داشته و مقادیر زیادی از محصولات خود را به کشورهای متقاضی ارسال کنند.
یکی از مهمترین آفرهایی که هویج ایرانی داشته، شیرینی بسیار خوب آن است. این مزیت توانسته در جذب مشتری از دیگر کشورها تاثیر زیادی داشته و فروش تولید کننده ها را افزایش دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید انواع میوه هویج

هویج را می توان یکی از انواع میوه های مفید بشمار آورد که توسط شهرهای …

پاسخی بگذارید