شنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۹
خانه / میوه هویج / صادرات میوه هویج زرد به عراق

صادرات میوه هویج زرد به عراق

عراق از جمله کشورهایی ست که ایران صادرات زیادی از انواع میوه به آن دارد. هویج زرد یکی از بهترین محصولات ایرانی بوده که به آن ارسال می گردد.
صادرات میوه به کشورهای مختلف از ایران وضعیت خوبی داشته که در سال های گذشته رشد چشمگیری را می توان از آن شاهد بود. زیرا همه تولید کننده های میوه سود آوری صادرات را بالاتر دیده و سعی در بدست آوردن بازار دیگر کشورها دارند.
هویج زرد یکی از انواع میوه هایی ست که از ایران به بازار دیگر کشورها صادر شده و در اختیار خریداران خارجی قرار می گیرد. این محصول توانسته خریداران بسیار زیادی از کشورهای همسایه به کشانده و سبب افزایش فروش شود.

صادرات هویج به عراق

یکی از مشتریان همیشگی ایران در زمینه هویج، کشور عراق بوده که به دلیل هم مرز بودن با ایران مقادیر زیادی از این میوه را خریداری می کند. بازار عراق تقاضای زیادی برای هویج ایرانی دارد. زیرا کیفیت مطلوب آن را تجربه کرده و قیمت آن مناسب است.
بسیاری از تولید کننده های ایرانی هویج، عراق را به عنوان یک بازار مطمئن برای محصولات خود می دانند. از همین رو بخش زیادی از تولیدات خود به بازار عراق عرضه داشته و از این کشور سود بسیار خوبی دارند.
هویج زرد یکی از میوه های بسیار خوب ایران بشمار می آید که به دلیل آنکه تولید کننده های ایرانی تجربه زیادی در زمینه کشت آن دارند، توانسته اند محصولی بسیار خوب به بازار دیگر کشورها عرضه دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید انواع میوه هویج

هویج را می توان یکی از انواع میوه های مفید بشمار آورد که توسط شهرهای …

پاسخی بگذارید