پنج شنبه , دی ۲۵ ۱۳۹۹
خانه / هویج بنفش / صادرات میوه هویج بنفش دزفول

صادرات میوه هویج بنفش دزفول

آیا صادرات میوه هویج بنفش توسط تولید کننده های دزفول توانسته راهکاری مناسب برای افزایش فروش آنها باشد؟ بازاریابی برای عرضه هویج در دیگر کشورها چه تاثیری دارد؟
همیشه به منظور صادرات انواع میوه باید تولید کننده ها عملکرد خوبی داشته تا بتوانند توجه خریداران را از دیگر کشورها به سوی محصولات خود بکشانند. چرا که میوه ها از جمله محصولاتی هستند که در بازار همه کشورها مورد توجه بوده و می توان فروش خوبی را داشت.
میوه هویج یکی از میوه هایی ست که شرایط صادرات بسیار خوبی در حال حاضر داشته و شهرهای تولید کننده مانند دزفول توانسته اند بخش قابل توجهی از تولیدات خود را به بازار دیگر کشورها عرضه دارند.

صادرات هویج دزفول

با توجه به این که هویج بنفش از انواع منحصر به فرد این میوه بوده و در بازار دیگر کشورها به خوبی مد نظر قرار دارد، صادرات نسبتا خوبی داشته و هر ساله تقاضای زیادی از کشورهایی مانند ترکیه و روسیه در خصوص خرید آن وجود دارد.
دزفول در خصوص تولید انواع هویج به صورت تخصصی ورود پیدا کرده و مساحت زیادی از زمین های مرغوب خود را به هویج اختصاص داده است. در حال حاضر دزفول توانایی تولید انواع هویج بنفش، زرد، سیاه و … را داشته و به واسطه آنها فعالیت نسبتا خوبی در بازار جهانی دارد.
از آنچا که صادرات محصولات مختلفی می تواند سود آوری تولید کننده ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد، عرضه هویج در بازار دیگر کشورها یک موضوع مهم بوده و می تواند تولید کننده ها را از محدودیت بازار داخلی آزاد کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی هویج بنفش

با توجه به این که فروش اینترنتی هویج بنفش امروزه تاثیر زیادی در شناخته مشتریان …

پاسخی بگذارید