یکشنبه , بهمن ۵ ۱۳۹۹
خانه / انواع هویج / صادرات انواع هویج فرنگی ارگانیک
صادرات انواع هویج

صادرات انواع هویج فرنگی ارگانیک

آیا شرکت های ایرانی توانسته اند آن طور که باید هویج فرنگی ارگانیک را تولید کنند؟ چه مقدار در صادرات این محصول پیشرفت داشته اند؟
هویج فرنگی را می توان پر مصرف ترین نوع هویج دانست که در کشورهای مختلف دنیا به این محصول توجه زیادی شده است. لذا مصرف کننده هایی که قصد استفاده از این سبزی را دارند، سعی در خرید بهترین نوع آن داشته تا آن طور که باید از خواص و کیفیت آن بهرمند گردند.
در این میان کشورهایی که بهترین هویج فرنگی را تولید کرده و به بازار عرضه می دهند، فروش زیادی داشته و می توانند محصول قابل توجهی را به دیگر کشورها صادرات کنند. در این میان ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان هویج فرنگی ارگانیک مطرح بوده و هر سال مقادیر زیادی از آن را به کشورهای متقاضی صادرات می کنند.

صادرات هویج فرنگی ارگانیک

با توجه به این که ایران در بخش کشاورزی پیشرفت بسیار خوبی داشته است، در حال حاضر بسیاری از محصولات خود را به صورت ارگانیک تولید کرده و از بهترین بذرها برای این منظور استفاده می کنند.
به همین دلیل تولید ارگانیک هویج فرنگی نیز مد نظر کشاورزان ایرانی قرار گرفته و سبب شده اغلب تولیدات ایرانی از این الگوی کشت پیروی کنند. از همین رو هویج فرنگی ایرانی را می توان یکی از محصولات بسیار خوب برای صادرات شناخت. به طوری که وقتی شرکت های خارجی برای خرید هویج فرنگی به تولید کنندگان ایرانی مراجعه کرده و حجم زیادی را سفارش می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجارت اینترنتی هویج فرنگی

در تجارت اینترنتی هویج فرنگی، آنچه مسلم است، دسترسی مشتریان مختلف از سراسر دنیاست. زیرا …

پاسخی بگذارید