چهارشنبه , دی ۲۴ ۱۳۹۹
خانه / انواع هویج / صادرات انواع هویج بنفش شیراز

صادرات انواع هویج بنفش شیراز

شیراز از جمله شهرهایی ست که در زمینه صادرات انواع سبزیجات فعالیت خوبی دارد. یکی از محصولات بسیار با کیفیت آن هویج بنفش می باشد.
صادرات سبزیجات مختلف همیشه از سوی شهرهایی که در زمینه تولید آنها فعالیت دارند، به شدت مورد توجه است. چرا که دسترسی به بازار دیگر کشورها را فراهم کرده و سبب می شود تولید کنندگان بتوانند محصولات بیشتری را به منظور تولید در نظر داشته باشند.
از شهرهایی که در زمینه صادرات سبزیجات فعالیت بسیار خوبی دارد، شیراز بوده که انواع سبزیجات مختلف را تولید کرده و برای فروش عرضه می دارد. این شهر بیشتر بر روی سبزیجات پر طرفدار سرمایه گذاری کرده و آنها را به فروش می رساند.
یکی از بهترین سبزیجات شهر شیراز که برای صادرات بسیار مناسب بوده و توانسته توجهات زیادی را از کشورهای دیگر به خود جلب کند، هویج بوده که در انواع مختلف زرد و بنفش تولید می شود.

صادرات هویج بنفش

کشورهای زیادی را می توان نام برد که هویج را از ایران خریداری می کنند. زیرا این سبزی در کشور ما با بهترین کیفیت تولید شده و برای فروش در بازار جهانی گزینه بسیار خوبی بشمار می آید.
با توجه به تجربیات تولید کنندگان هویج در شیراز، کشت آن امروزه با توجه به روش های نوین کشاورزی صورت گرفته و این موضوع کمک زیادی به فروش آن در دیگر کشورها کرده است. زیرا در حال حاضر بیشتر توجه به محصولاتی می شود که کیفیت عالی داشته و مطابق با دانش روز دنیا تولید می شود. لذا می توان فروش بسیار خوبی از هویج بنفش در بازار جهانی داشته و سود آوری تولید کنندگان شیراز به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم هویج از کشاورزان شیراز

آیا شما هم به فکر خرید مستقیم هویج از کشاورزان هستید؟ آیا می دانید که …

پاسخی بگذارید