پنج شنبه , بهمن ۲ ۱۳۹۹
خانه / انواع هویج / صادرات انواع هویج بنفش دزفول

صادرات انواع هویج بنفش دزفول

چرا انواع هویج بنفش دزفول برای صادرات گزینه های مناسبی می باشند؟ آیا کیفیت هویج دزفول را می توان یکی از معیارهای انتخاب آن دانست؟
هویج یکی از سبزیجاتی ست که حتما باید کیفیت مطلوبی داشته و به خوبی رسیده باشند. در این صورت است که استفاده برای مصرف کننده ها راحت تر بوده و آن را انتخاب خواهند کرد. لذا در عرف بازار هویج یک منطقه که کیفیت بهتری داشته معروف شده و معمولا تقاضا برای خرید آن بالا خواهد بود.
هویج دزفول را می توان یکی از بهترین محصولاتی دانست که در ایران تولید می شود. در این شهر می توان تولید کننده های با تجربه ای را یافت که توانسته اند با آزمون و خطا بسیاری از مشکلات تولید هویج را برطرف کرده و امروزه محصولی با کیفیت به بازار عرضه دارند.

صادرات هویج دزفول

در شهر دزفول تولید کننده های هویج را با انواع رنگ های مختلف مانند سیاه، بنفش و نارنجی تولید می کنند. این موضوع سبب می شود که به مشتریان خود حق انتخاب داده و از آنجا که مردم تنوع را دوست دارند، برای خرید انواع هویج اقدام می کنند.
خوشبختانه هویج دزفول نه تنها در داخل کشور مد نظر است، عرضه آن به سایر کشورها نیز توانسته توجه خریداران زیادی را به خود جلب کند. به طوری که صادرات بسیار خوبی از هویج را شاهد هستیم و این موضوع یکی از دستاوردهای مهم در حوزه کشاورزی بشمار می رود.
تولید کننده های دزفول موفق به صادرات هویج خود به کشورهای همسایه مانند عراق و آذربایجان شده و که امید است بتوان از طریق این کشورها محصول هویج را به کشورهای بیشتری معرفی کرده و بر روی بازار آنها نیز حساب باز کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه انواع هویج ارگانیک صادراتی

انواع مختلف هویج های ارگانیک صادراتی چگونه در بازار های ایران و جهان برای فروش …

پاسخی بگذارید