خرید هویج عمده برای سلامت آقایان

آیا می دانید چرا مردان باید علاوه بر روزی یک سیب حتما یک هویج بخورند؟ این میوه نسبت به گیاهان دیگر برای سلامت مردان اهمیت بیشتری دارد و خرید عمده آن به مرور افزایش می یابد.
به گزارش روزنامه خراسان ؛ اما چرا؟ بتاکاروتن موجود در هویج بیشتر از آن چه تصور کنید برای مردان مفید است. به گفته متخصصان، هویج باید حداقل هفته ای ۲بار مصرف شود. مردان بالای ۳۰سال که تشکیل خانواده داده اند باید به خوردن هویج اهمیت زیادی بدهند.

برای تصفیه خون، هفته ای یک بار آب هویج بخورید. برای بهبود کیفیت اسپرم، هویج خام مصرف کنید. هویج هر نوع ناراحتی معده را تسکین می دهد. برای کاهش میزان کلسترول خون، هر شب پس از شام یک لیوان آب هویج مصرف کنید. برای برطرف کردن دوربینی و آب مروارید در مردان موثر است. با تقویت سلامت قلب، بیماری های مربوط به قلب را دور نگه می دارد. به گفته متخصصان مصرف هویج، بیماری لثه را درمان می کند و مانع از بوی بد دهان می شود.

به طور روزانه هویج خام که حاوی ویتامین C است، مصرف کنید. مصرف روزی یک هویج، در پیشگیری از سرطان مفید است. تقویت کننده سیستم ایمنی است. برای کنترل انسولین، مبتلایان به دیابت، هویج خام بخورند. برای تسکین ناراحتی روده ای و پیشگیری از یبوست هویج مصرف کنید. پتاسیم موجود در هویج، میزان بالای سدیم مربوط به فشارخون را متعادل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.