چهارشنبه , بهمن ۱ ۱۳۹۹
خانه / هویج ایرانی / تولید بهترین هویج زردک ایرانی

تولید بهترین هویج زردک ایرانی

کشاورزان ایرانی توانسته اند با بهره گیری از بهترین امکانات، امروزه تولید انبوده هویج زردک را داشته و این محصول را به دیگر کشورها نیز عرضه دارند.
هویج زردک یکی از اعضای بسیار خوب خانواده هویج بوده که اندازه ای درشت داشته و به لحاظ خواص و طعم شبهاتی زیادی به هویج معمولی دارد. این هویج را کشورهای زیادی با نام هویج ایرانی نیز شناخته و معمولا برای خرید آن با تولیدی های ایرانی ارتباط می گیرند.
این موضوع سبب شده تولید کننده های ایرانی نیز تلاش خود را در راستای ارتقای سطح کیفیت هویج زردک داشته و بهترین محصول را به بازار عرضه دارند.

بهترین هویج زردک

هویج انواع مختلفی داشته که از لحاظ هر مصرف کننده ای یکی از آنها بهترین بشمار می رود. از همین رو باید دید که در بازار تقاضا برای کدام نوع آن بیشتر بوده و تا برنامه ریزی بهترین برای فروش داشته باشد.
هویج زردک به دلیل خواصی که به صورت اختصاصی در خود داشته سبب افزایش میزان تقاضا از سوی دیگر کشورها شده است. این خریداران هویج زردک را ایرانی دانسته و معمولا برای خرید آن در حجم بالا تقاضا می کنند.
بهبود شرایط کشت هویج زردک در ایران باعث افزایش میزان تقاضا از سوی خریدارانی شده است که به کیفیت محصولات ایرانی اطمینان داشته و سالیانه مقادیر زیادی از آن را خریداری می کنند.

صادرات هویج ایرانی

هویج های ایرانی به دلیل بالا بودن کیفیت و سطح سلامتی، از سوی کشورهای مختلف مورد استقبال قرار گرفته اند. از همین رو تولید و صادرات این نوع هویج افزایش یافته و بخش قابل توجهی از نیاز آنها با همکاری ایرانی ها فراهم شده است. در حال حاضر در کنار دیگر انواع هویج، زردک نیز سود آوری زیادی برای تولید کننده ها داشته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات بهترین هویج زردک شیراز

آیا محصول هویج زردک که در شیراز کشت شده و برای صادرات در نظر گرفته …

پاسخی بگذارید