بازار فروش گیاه هویج

گیاه هویج یک سبزی ریشه ای محبوب و با ماندگاری طولانی هستند که می توانند در بسیاری از آب و هواها رشد کنند هویج تا زمانی که در دوره‌های خنک‌تر فصل رشد آن در خاک شل و شنی کاشته میشود (هویج می‌تواند یخبندان را تحمل کند). بسته به تنوع و شرایط رشد محلی، بالغ شدن هویج ممکن است بین 2 تا 4 ماه طول بکشد. آنها راتا پاییز، در بهار و تابستان برای برداشت مداوم بکارید

بازار فروش گیاه هویج

خواص دارویی گیاه هویج

خواص دارویی گیاه هویج هویج یک گیاهی است، از برگ و قسمتی که در زیر زمین می روید (ریشه هویج) برای غذا استفاده می شود. بخشی که در زیر زمین رشد می کند برای دارو نیز استفاده می شود. ریشه هویج برای سرطان، یبوست، دیابت، اسهال، فیبرومیالژیا، کمبود ویتامین A، کمبود ویتامین C و کمبود روی از طریق دهان مصرف می شود.

چگونه کار می کند؟ هویج حاوی ماده شیمیایی به نام بتاکاروتن است. بتاکاروتن ممکن است به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کند. هویج همچنین حاوی فیبر غذایی است که ممکن است شرایط معده و روده را بهبود بخشد هویج دارای خواص دارویی بسیاری است. گفته می شود که آنها روده ها را پاکسازی می کنند و ادرار آور، باز املاح کننده، ضد اسهال، مقوی کلی و ضد کم خونی هستند.

هویج سرشار از عناصر قلیایی است که خون را تصفیه و احیا می کند. آنها کل سیستم را تغذیه می کنند و به حفظ تعادل اسید و قلیایی در بدن کمک می کنند. هویج همچنین به عنوان یک سبزی که به حفظ بینایی خوب کمک می کند شهرت دارد.هویج رنده شده خام را می توان به عنوان کمپرس روی سوختگی ها استفاده کرد تا اثر تسکین دهنده ای داشته باشد.

برای کمبود ویتامین A برخی تحقیقات اولیه نشان می دهد که خوردن مربای هویج به مدت 10 هفته سرعت رشد را در کودکان مبتلا به کمبود ویتامین A بهبود می بخشد. بر اساس برسی های انجام شده خوردن هویج رنده شده به مدت 60 روز باعث بهبود سطح ویتامین A در برخی از زنان باردار می شود که در معرض خطر کمبود ویتامین A هستند.

با خرید از مراکز فروش هویج اثر بخشی هویج اتر بخشی آن در بدن مشاهده میکنیم به صورت خلاصه در زیر اشاره شده است:

  • دارای ویژگی آبرسانی برای اسهال کودکان دارد که ترکیب هویج و برنج به نوزادان و کودکان مبتلا به اسهال به کوتاه شدن مدت زمان اسهال کمک می کند.
  • خوردن یک رژیم گیاهخواری شامل نوشیدن 2 تا 4 وعده آب هویج به مدت 7 ماه باعث بهبود علائم فیبرومیالژیا در برخی افراد می شود.
  • درمان سرطان.
  • درمان یبوست
  • دارای ویتامین C
  • درمان کمبود روی
  • دارای ویتامینA

تاثیر مصرف هویج در حفظ جوانی

تاثیر مصرف هویج در حفظ جوانی هویج سیاه رنگ بنفش تیره رنگدانه ای است که به طور طبیعی در هویج به نام آنتوسیانین وجود دارد. این نوع هویج سرشارازآنتی اکسیدان های مفید برای سلامتی است که هم دارای ویژگی های لیپوفیل (کاروتنوئیدها) و هم هیدروفیل (ترکیبات فنلی) هستند که هنگام مصرف به ویتامین A تبدیل می شود که میزان آن در هویج بسیار است که باعث رشد سلول های پوست را تحریک می کند و کلاژن می سازد.

کلاژن یکی از بلوک های ساختمانی اصلی استخوان ها، پوست، ماهیچه ها، تاندون ها و رباط ها است. کلاژن همچنین در بسیاری از قسمت های دیگر بدن از جمله رگ های خونی، قرنیه و دندان ها یافت می شود. شما می توانید آن را به عنوان “چسب” در نظر بگیرید که همه این چیزها را در کنار هم نگه می دارد.

مرکز فروش گیاه هویج

مرکز فروش گیاه هویج خریداران هویج ارزان و با صرفه میتوانند بدون هیچ واسطه و به صورت مستقیم و عمده از بازار عمده کشاورزی تهیه کنند از طریق این بازار میتوانند قیمت به روز هویج اطلاع کسب کنند و یا به صورت آنلاین بدون صرف هزینه و وقت با ارتباط با بازار عمده با مشاوران فروش ارتباط مستقیم بر قرار کنند و بهترین نوع هویج را پیدا کنند و میتوانند با کشاورز و تامین کنند عمده هویج در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.