شنبه , دی ۲۷ ۱۳۹۹
خانه / هویج زرد / بازار فروش هویج زرد شیراز

بازار فروش هویج زرد شیراز

یکی از بهترین نوع هویج زرد که در بازار شهرهای مختلف به فروش عمده می رسد، تولید شهر شیراز است. به دلیل مساعد بودن آب و هوا محصولی با کیفیت از این منطقه عرضه می شود.
هویج یکی از انواع سبزیجات است که اگر شرایط محیطی فراهم شود، می تواند در شهرهای مختلف کشور کشت شود. از همین رو شهرهایی که مستعد تولید محصولات کشاورزی هستند بر روی تولید این محصول فعالیت می کنند.
در استان فارس شهرهای زیادی وجود دارند که می توانند بر روی کشت هویج فعالیت داشته باشند. زیرا آب و هوای استان بسیار مساعد بوده و می توان با بهره گیری از بذری درجه یک محصولی زیادی برداشت کرد.

فروش هویج شیراز

در شهرهای کوچک اطراف شیراز می توان زمین های کشاورزی زیادی را دید که به کشت هویج اختصاص داده شده اند. چرا که کشاورزان این مناطق توانسته اند از خاک حاصلخیز منطقه استفاده کرده و محصول هویج را تولید کنند.
حجم تولید بالای تولید هویج در شیراز این اجازه را به تولید کننده ها داده تا بتوانند بر روی بازار فروش شهرهای مختلف کشور برنامه ریزی داشته و محصول خود را عرضه دارند. شهرهای بزرگ مانند تهران و اصفهان متقاضیان همیشگی هویج شیراز بوده و معمولا حجم زیادی از آن را درخواست می کنند.
در شهر شیراز و شهرهای اطراف آن برداشت هویج از مهرماه هر سال آغاز شده و تا نیمه های پاییز ادامه خواهد داشت. در این بازه زمانی مقادیر زیادی هویج تازه از این منطقه به بازار کشور عرضه شده که سود آوری بسیار خوبی برای کشاورزان خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعیده محمودی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190396178
پست الکترونیکی:carrotexports@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین هویج تازه زرد

بدون شک وقتی بهترین هویج زرد به صورت تازه به مشتریان عرضه می شوند، راحت …

پاسخی بگذارید